AUTOMECHANIČKA/AUTOMECHANIK

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici automechanička/automechanik

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr
Místo výkonu práce: Vrchlabí, Nová Paka, Chlumec nad Cidlinou, Praha, Mladá Boleslav
Termín nástupu: ihned

Celý text

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zajišťovat proces opravy vozu včas a v souladu s předpisy
  • Dodržovat standardy výrobce
  • Ověřovat provedení opravy testovací jízdou
  • Vést evidenci o provedených opravách a prohlídkách vozidla
  • Zodpovídat za svoji práci mistrovi, vedoucímu servisu

NABÍZÍME

  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Systém pravidelného kvalifikovaného školení
  • Zázemí stabilní a silné české společnosti
  • Možnost kariérního růstu a osobního rozvoje

OČEKÁVÁME

  • Vyučení v oboru automechanik nebo autoelektrikář
  • Praxe v oboru výhodou
  • Manuální zručnost
  • Ochota učit se nové věci a kvalitně pracovat
  • Spolehlivost, pečlivost a odpovědnost
  • Výhodou je znalost značky ŠKODA a praxe v oboru, ale není podmínkou
  • Práce s diagnostikou výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost práce na PC

Máte o pozici zájem? Kontaktujte nás e-mailem na prace@havex.cz nebo na telefonním čísle +420 603 459 809

ROZJEĎTE TO U NÁS!

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS?