SERVISNÍ PORADKYNĚ/PORADCE

Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici servisní poradkyně/poradce.

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr
Místo výkonu práce: Vrchlabí, Nová Paka, Chlumec nad Cidlinou, Praha, Mladá Boleslav
Termín nástupu: ihned

Celý text

NÁPLŇ PRÁCE

  • Komunikace se zákazníkem v návaznosti na jeho potřeby a požadavky, řeší rozsah, trvání a cenu servisních prací
  • Pracovat v souladu s výstupy plánovacího modulu
  • Monitoring vývoje zakázek a odpovědnost za správnost a včasné provedení servisních úkonů
  • Zajištění dostupnosti servisního personálu, náhradních dílů, náhradního vozidla, služeb s úkony spojených

NABÍZÍME

  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Systém pravidelného kvalifikovaného školení
  • Zázemí stabilní a silné české společnosti
  • Prostor pro osobní růst

OČEKÁVÁME

  • Střední vzdělání technického směru, resp. vzdělání s technickými základy
  • Zkušenosti v jednání se zákazníky
  • 2 roky praxe, přednostně zkušenosti s opravami vozů ŠKODA
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost práce na PC

Máte o pozici zájem? Kontaktujte nás e-mailem na prace@havex.cz nebo na telefonním čísle +420 603 459 809

ROZJEĎTE TO U NÁS!

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS?